Procedury

Chcete-li se dozvědět více o wellness a lázeňských procedurách, kterých se Vám v lázních Jeseník může dostat, jste tady správně. Jelikož je nabízených procedur velké množství, jsou řazeny podle kategorií.

Koupele

Se solí z Mrtvého moře, aromatické, pěnivé a vířivé s rašelinou, bylinná a perličková, rašelinová s obličejovou maskou, perličkové a vířivé koupele, koupel s květy růží, mandlovými květy nebo vinná koupel. Vyzkoušet můžete také pivní lázeň, hydromasáž, dvou a jednofázovou Priessnitzovu pololázeň.

Zábaly

Zábaly z rašeliny, parafínové zábaly, zábal z černého jílu.

Masáže

Aromatické masáže, masáž zad a šíje klasická, ayuervédská masáž, energetické masáže hlavy, lávovými kameny, medová masáž, baňková masáž, lymfodrenáže.

Tradiční východní medicína

Vyzkoušet můžete také Shia-tsu, thajskou masáž nohou nebo akupunkturu.

Ostatní

Masážní křesla, priessnitzova pohybová terapie, plavání v bazénu, solárium, vibrosauna, inhalace, fitness, kyslíková terapie,

Péče pro těhotné ženy

Celotělové zábaly Marine Essence, ošetření cévního systému a zmírnění otoku nohou.

Pedikúra a manikúra

Manikúra, pedikúra, japonská manikúra, výživa na nehty, lakování nehtů.


Sponzorované pobyty

Hledáte originální způsob, jak osvěžit stereotyp vztahu? Darujte Romantický víkend pro dva jako dárek!

Toužíte po nevšedním pobytu nebo jen výletu na nějaké zajímavé místo? Navštivte nejstarší pivní lázně v Evropě v obci Chodová Planá!

Vyberte si z naší nabídky originální eurovíkend Benátky.

Lázně Jeseník | © 2011 - ‘2024’ Copyright By LazneJesenik.info | Darujte výlet své drahé polovičce - Lázně Darkov pro ženy i muže